Opensolr Search (2.2.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки
