Opensolr Search (2.2.0) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Search
ms: Carian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Field
ms: Medan

en: results
ms: keputusan

en: Text
ms: Teks

en: Theme
ms: Tema

en: Off
ms: Tutup

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Mode
ms: Mod

en: Maximum
ms: Maksima

en: General
ms: Umum

en: Table
ms: Jadual

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Apply
ms: Pohon

en: - Select -
ms: - Pilih -
