Opensolr Search (2.2.0) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: results
ne: परिणामहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Mode
ne: प्रकार

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Table
ne: तालिका

en: Clear
ne: सफा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
