Opensolr Search (2.2.0) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
