Opensolr Search (2.2.1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: To
bn: বরাবর

en: Mode
bn: মোড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: General
bn: সাধারণ

en: Table
bn: টেবিল
