Opensolr Search (2.2.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ
