Opensolr Search (2.2.1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Action
is: Aðgerð

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: results
is: niðurstöður

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: Off
is: Af

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Mode
is: Hamur

en: General
is: Almennt

en: Table
is: Tafla

en: Filters
is: Síur

en: Position
is: Staðsetning

en: Clear
is: Hreinsa

en: Apply
is: Virkja

en: - Select -
is: - Velja -

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
