Opensolr Search (2.2.1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: From
my: မှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Table
my: ဇယား

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
