Opensolr Search (2.2.1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Mode
sr: Режим

en: Maximum
sr: Максимално

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Search...
sr: Претрага...

en: Total Clicks
sr: Укупан број кликова
