OpenStory (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Format
gl: Formato

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: File MIME type
gl: Tipo MIME do ficheiro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Severity
gl: Gravidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Authentication
gl: Autenticación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Severity level
gl: Nivel de gravidade

en: Original language
gl: Idioma orixinal
