OpenStory (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
