OpenStory (8.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
