OpenStory (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: Closed
is: Stongd

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Open
is: Lat upp

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Last login
is: Seinasta innritan

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
is: Brúkarar við "Ger viðmerkingar" rættindi kunnu gera viðmerkingar.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
is: Brúkarar kunnu ikki gera viðmerkingar, men verandi viðmerkingar verða vístar.

en: Comments are hidden from view.
is: Viðmerkingar eru krógvaðar.
