OpenStory (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: yes
jv: ya

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Open
jv: Dibuka

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
jv: Panganggo sing nduwèni kawenangan "Post comments" bakal bisa ngirim komèntar.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
jv: Panganggo ora bisa ngirim komèntar, tapi komèntar sing uwis ānā arep ditampilaké.

en: Comments are hidden from view.
jv: Komèntar diumpetaké sākā tampilan.

en: Asc
jv: Urut Maju
