OpenStory (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: yes
be: так

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Open
be: Адкрыць

en: Format
be: Фармат

en: Content type
be: Тып змесціва

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: User status
be: Статус карыстальніка

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
be: Карыстальнікі з дазволам "Размяшчаць каментары" могуць размяшчаць каментары.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
be: Карыстальнікі ня могуць размяшчаць каментары, але існуючыя каментары будуць адлюстроўвацца.

en: Comments are hidden from view.
be: Каментары схаваныя ад прагляду.
