OpenStory (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Open
lv: Atvērts

en: Format
lv: Formāts

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Content type
lv: Satura veids

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Severity
lv: Smagums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Supported formats
lv: Atbalstītie formāti

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lv: Lietotāji ar atļauju "Pievienot komentārus" varēs pievienot komentārus.

en: Comments are hidden from view.
lv: Komentāri ir paslēpti no skata.
