OpenStory (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Open
lt: Atvira

en: Format
lt: Formatas

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lt: Nariai su "Komentuoti" leidimu gali skelbti komentarus.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
lt: Nariai negali komentuoti, bet jau esantys komentarai bus rodomi.

en: Comments are hidden from view.
lt: Komentarai yra paslėpti nuo peržiūrėjimo.
