OpenStory (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Open
eo: Malfermu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Severity
eo: Graveco

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Cron run failed.
eo: Cron malsukcesis.

en: Asc
eo: kreske
