OpenStory (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: yes
ku: بەڵێ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Open
ku: کراوە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Severity
ku: دژواری

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Cron run failed.
ku: کارگێڕ سەرکەوتوو نەبوو.

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
ku: ئەو بەکارهێنەرانەی مۆڵەتی "بڵاوکردنەوەی بۆچوونەکان" ـیان پێدراوە، دەتوانن بۆچوون بڵاوبکەنەوە.

en: Comments are hidden from view.
ku: بۆچوونەکان شارراونەتەوە لە پیشاندان.
