OpenStory (8.x-2.10) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: yes
os: ойы

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Open
os: Конд у

en: Format
os: Формат
