OpenStory (8.x-2.10) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: yes
sq: po

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Severity
sq: Rendësia

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Caches cleared.
sq: Të dhënat e magazinuara u pastruan.

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
