OpenStory (8.x-2.11) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: yes
bs: da

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave
