OpenStory (8.x-2.11) - en to fa translation catalogue (46 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: yes
fa: بله

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Open
fa: باز

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: File MIME type
fa: نوع فایل

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Severity
fa: شدت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: User status
fa: وضعیت کاربر

en: Apply
fa: تایید

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
fa: کاربران دارای مجوز «ارسال دیدگاه‌ها» می‌توانند دیدگاه ارسال کنند.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
fa: کاربران نمی‌توانند دیدگاه ارسال کنند اما دیدگاه‌های موجود نشان داده خواهند شد.

en: Comments are hidden from view.
fa: دیدگاه‌ها دیده نشوند.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
