OpenStory (8.x-2.11) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц

en: Form ID
mn: ID загвар

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
