OpenStory (8.x-2.12) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: yes
am: አዎ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
