OpenStory (8.x-2.13) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: no
ps: نه

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Authentication
ps: تصدیق

en: User status
ps: غړي الت

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.
