OpenStory (8.x-2.15) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Cron run failed.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
bo: "དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ"་ཞེས་པའི་དབང་ཚད་འཁོད་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་ཆོག

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་མི་ཐུབ། ཡིན་ཡང་སྔར་ཡོད་པའི་དཔྱད་གཏམ་སྔར་བཞིན་མངོན་སྟོན་བྱེད།

en: Comments are hidden from view.
bo: དཔྱད་གཏམ་དག་སྦས་ནས་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
