OpenStory (8.x-2.15) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Closed
is: Lokuð

en: yes
is: já

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Open
is: Opna

en: Format
is: Stílsnið

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Content type
is: Efnisgerð

en: no
is: nei

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Cron run failed.
is: Cron keyrsla mistókst
