OpenStory (8.x-2.16) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Content type
az: Kontent tipi

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File MIME type
az: Fayl MIME tipi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Last login
az: Son loqin

en: Severity
az: Ciddilik

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Supported formats
az: Dəstəklənən formatlar

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Cron run failed.
az: Cron uğursuz oldu.

en: Preferred language
az: Üstün tutulan dil

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
az: "Şərh yazmaq" icazəsi olan istifadəçilər şərh yaza bilər.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
az: İstifadəçilər şərh yaza bilməz, lakin mövcud şərhlər göstəriləcək.
