OpenStory (8.x-2.16) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: yes
sk: áno

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Open
sk: Otvorené

en: Format
sk: Formát

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Authentication
sk: Overenie

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Cron run failed.
sk: Beh cronu zlyhal.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
sk: Používatelia s oprávnením "Odosielať komentáre" môžu odosielať komentáre.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
sk: Používatelia nemôžu komentovať, ale existujúce komentáre sa zobrazia.

en: Comments are hidden from view.
sk: Komentáre sa nezobrazia.

en: Asc
sk: Vzostupne
