OpenStory (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: yes
ca: sí

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Open
ca: Obert

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: File MIME type
ca: Tipus MIME del fitxer

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Severity
ca: Severitat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Authentication
ca: Autenticació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Supported formats
ca: Formats suportats

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Cron run failed.
ca: L'execució de cron ha fallat.

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
ca: Els usuaris amb el permís "Envia comentaris" poden enviar comentaris.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
ca: Els usuaris no poden enviar comentaris, però es mostraran els comentaris existents.

en: Comments are hidden from view.
ca: Els comentaris estan ocults a la vista.

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat

en: Master
ca: Mestre

en: HTTP method
ca: Mètode HTTP

en: Original language
ca: Llengua original

en: Authentication provider
ca: Proveïdor d'autenticació

en: Approved status
ca: Estat d'aprovat

en: Approved comment status
ca: Estat del comentari aprovat

en: REST export
ca: Exportació REST

en: GET method settings
ca: Paràmetres del mètode GET

en: POST method settings
ca: Paràmetres del mètode POST

en: PATCH method settings
ca: Paràmetres del mètode PATCH

en: DELETE method settings
ca: Paràmetres del mètode DELETE

en: Supported format
ca: Format suportat

en: Supported authentication
ca: Autenticació suportada

en: HEAD method settings
ca: Paràmetres del mètode HEAD

en: PUT method settings
ca: Paràmetres del mètode PUT

en: Supported methods
ca: Mètodes suportats

en: Supported authentication providers
ca: Proveïdors d'autenticació suportats

en: TRACE method settings
ca: Paràmetres del mètode TRACE

en: OPTIONS method settings
ca: Paràmetres del mètode OPTIONS

en: CONNECT method settings
ca: Paràmetres del mètode CONNECT
