OpenStory (8.x-2.2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
