OpenStory (8.x-2.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: yes
si: ඔව්

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
