OpenStory (8.x-2.20) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: yes
pl: tak

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Open
pl: Otwarte

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: File MIME type
pl: Typ MIME pliku

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: User status
pl: Status użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Supported formats
pl: Obsługiwane formaty

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Cron run failed.
pl: Nie udało się wykonać zadań cron.

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
pl: Tylko użytkownicy z uprawnieniami "Dodawanie komentarzy" mogą wysyłać komentarze.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
pl: Użytkownicy nie mogą zamieszczać komentarzy ale istniejące komentarze zostaną pokazane.

en: Comments are hidden from view.
pl: Komentarze są ukryte.

en: Severity level
pl: Poziom ważności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: HTTP method
pl: Metoda HTTP

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Authentication provider
pl: Tryb autoryzacji

en: Approved status
pl: Status zatwierdzonego

en: Approved comment status
pl: Status komentarza zatwierdzonego

en: REST export
pl: Eksport REST

en: GET method settings
pl: Ustawienia metody GET

en: POST method settings
pl: Ustawienia metody POST

en: PATCH method settings
pl: Ustawienia metody PATCH

en: DELETE method settings
pl: Ustawienia metody DELETE

en: Supported format
pl: Obsługiwany format

en: Supported authentication
pl: Obsługiwana autoryzacja

en: Domain of the relation
pl: Domena relacji

en: HEAD method settings
pl: Ustawienia metody HEAD

en: PUT method settings
pl: Ustawienia metody PUT

en: Whether the pre Drupal 8.2.x behavior of having permissions for EntityResource is enabled or not.
pl: Czy jest konieczne, tak jak w wersjach Drupala mniejszych od 8.2.x, posiadanie uprawnień do EntityResource

en: Supported methods
pl: Obsługiwane metody

en: Supported authentication providers
pl: Obsługiwane tryby autoryzacji

en: TRACE method settings
pl: Ustawienia metody TRACE

en: OPTIONS method settings
pl: Ustawienia metody OPTIONS

en: CONNECT method settings
pl: Ustawienia metody CONNECT
