OpenStory (8.x-2.21) - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: yes
hu: igen

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Open
hu: Nyitott

en: Format
hu: Formátum

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: no
hu: nem

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: File MIME type
hu: Fájl MIME típus

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Severity
hu: Szint

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: User status
hu: Felhasználó állapota

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Supported formats
hu: Támogatott formátumok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Cron ran successfully.
hu: Az időzített feladatok sikeresen lefutottak.

en: Cron run failed.
hu: Az időzített feladatok futtatása nem sikerült.

en: Preferred language
hu: Előnyben részesített nyelv

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
hu: Csak a „Hozzászólások beküldése” jogosultsággal rendelkező felhasználók küldhetnek be hozzászólást.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
hu: A felhasználók nem szólhatnak hozzá, de a már beküldött hozzászólások megjelennek.

en: Comments are hidden from view.
hu: A hozzászólások rejtettek.

en: Severity level
hu: Súlyossági szint

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: HTTP method
hu: HTTP módszer

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: Authentication provider
hu: Hitelesítésszolgáltató

en: Approved status
hu: Elfogadás állapota

en: Approved comment status
hu: Hozzászólás elfogadásának állapot

en: GET method settings
hu: GET metódus beállításai

en: POST method settings
hu: POST metódus beállításai

en: PATCH method settings
hu: PATCH metódus beállításai

en: DELETE method settings
hu: DELETE metódus beállításai

en: Supported format
hu: Támogatott formátum

en: Supported authentication
hu: Támogatott azonosítás

en: Domain of the relation
hu: A kapcsolat tartománya

en: HEAD method settings
hu: HEAD metódus beállításai

en: PUT method settings
hu: PUT metódus beállításai

en: Whether the pre Drupal 8.2.x behavior of having permissions for EntityResource is enabled or not.
hu: Vajon a Drupal 8.2.x előtti működés EntityResource-hoz szükséges jogosultságai engedélyezve vannak-e vagy sem.

en: Supported methods
hu: Támogatott módszerek

en: Supported authentication providers
hu: Támogatott hitelesítésszolgáltatók

en: TRACE method settings
hu: TRACE metódus beállításai

en: OPTIONS method settings
hu: OPTIONS metódus beállításai

en: CONNECT method settings
hu: CONNECT metódus beállításai
