OpenStory (8.x-2.21) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
