OpenStory (8.x-2.21) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
