OpenStory (8.x-2.21) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Format
my: ပုံစံ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
