OpenStory (8.x-2.22) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: yes
el: ναι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Format
el: Μορφή

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: File MIME type
el: MIME τύπος του αρχείου

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: Cron run failed.
el: Η εκτέλεση του cron απέτυχε.

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
el: Οι χρήστες με την άδεια "Δημοσίευση σχολίων" μπορούν να υποβάλουν σχόλια.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
el: Οι χρήστες δεν μπορούν να υποβάλουν σχόλια, αλλά τα σχόλια που υπάρχουν θα εμφανίζονται.

en: Comments are hidden from view.
el: Τα σχόλια αποκρύπτονται από την παρουσίαση.

en: Severity level
el: Επίπεδο σοβαρότητας

en: Asc
el: Αύξ
