OpenStory (8.x-2.22) - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Open
et: Avatud

en: Format
et: Vorming

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: File MIME type
et: Faili MIME tüüp

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Severity
et: Tõsidus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Authentication
et: Autentimine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Apply
et: Rakenda

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Supported formats
et: Toetatud formaadid

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Cron run failed.
et: Cron'i töö ebaõnnestus.

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
et: "Kommentaaride postitamise" õigusega kasutajad võivad kommenteerida.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
et: Kasutajad ei saa uusi kommentaare lisada, kuid olemasolevaid kommentaare kuvatakse.

en: Comments are hidden from view.
et: Kommentaarid on vaates varjatud.

en: Severity level
et: Ohuaste

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: HTTP method
et: HTTP meetod

en: Original language
et: Algne keel

en: Authentication provider
et: Autentimise pakkuja

en: Approved status
et: Kinnitamise olek

en: Approved comment status
et: Kinnitatud kommentaari olek

en: REST export
et: REST eksport

en: GET method settings
et: GET meetodi seaded

en: POST method settings
et: POST meetodi seaded

en: PATCH method settings
et: PATCH meetodi seaded

en: DELETE method settings
et: DELETE meetodi seaded

en: Supported format
et: Toetatud formaat

en: Supported authentication
et: Toetatud autentimisviis

en: Domain of the relation
et: Relatsiooni domeen

en: Supported methods
et: Toetatud meetodid

en: Supported authentication providers
et: Toetatud autentimise pakkujad
