OpenStory (8.x-2.22) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Open
km: បើក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Cron run failed.
km: Cron រត់​បរាជ័យ ។

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ "ប្រកាស​មតិយោបល់​" ​អាច​ប្រកាស​មតិយោបល់​បាន​ ។

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
km: អ្នក​ប្រើ​មិន​អាច​ប្រកាស​មតិយោបល់​បាន ប៉ុន្តែ​មតិយោបល់​ដែល​មាន​ស្រាប់​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ ។

en: Comments are hidden from view.
km: មតិយោបល់​ត្រូវ​បាន​លាក់​មិន​ឲ្យ​មើល​ ។
