OpenStory (8.x-2.22) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: yes
mr: हो

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
