OpenStory (8.x-2.23) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: yes
he: סוגים

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Open
he: פתוח

en: Format
he: פורמט

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Content type
he: סוג תוכן

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: File MIME type
he: סוג MIME של קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Authentication
he: הזדהות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: User status
he: סטטוס המשתמש

en: Apply
he: החל

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Supported formats
he: פורמטים נתמכים

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: Preferred language
he: שפה מועדפת

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
he: משתמשים עם הרשאת "כתיבת תגובה" יכולים להגיב.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
he: משתמשים אינם יכולים להגיב, אך תגובות קיימות יוצגו.

en: Comments are hidden from view.
he: תגובות מוסתרות מתצוגה.

en: Severity level
he: רמת חוּמרה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
