OpenStory (8.x-2.23) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: yes
hr: da

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Open
hr: Otvoreno

en: Format
hr: Oblik

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Cron run failed.
hr: Cron nije uspio.

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
hr: Korisnici s "Dodaj komentare" dopuštenjima mogu dodati komentare.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
hr: Korisnici ne mogu dodavati komentare, no postojeći komentari biti će prikazani.

en: Comments are hidden from view.
hr: Komentari su skriveni od pogleda.

en: Asc
hr: Uzlazno
