OpenStory (8.x-2.23) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Format
ka: ფორმატი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: File MIME type
ka: ფაილის MIME ტიპი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: - All -
ka: - ყველა -
