OpenStory (8.x-2.25) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
