OpenStory (8.x-2.25) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala
