OpenStory (8.x-2.25) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
