OpenStory (8.x-2.25) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
