OpenStory (8.x-2.26) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: yes
eu: bai

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Open
eu: Ireki

en: Format
eu: Formatua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: File MIME type
eu: Fitxategiaren MIME mota

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Cron run failed.
eu: Cron abioak huts egin du.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
eu: "Edukietan iruzkinak idatzi" baimena duten erabiltzaileek iruzkinak sortu ahalko dituzte.

en: Comments are hidden from view.
eu: Iruzkinak bistatik ezkutatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza
